Wernisaż

Serdecznie zapraszamy na wernisaż dwóch wystaw: „Misterium liturgii” (kurator Wacław Umiński CM, Instytut Historii UPJPII) oraz „Misterium codzienności” Katarzyna Makieła-Organisty (kurator Barbara Ciciora, Adriana Sułowska, Instytut Historii Sztuki i Kultury UPJPII). Będzie on miał miejsce 24 października 2018 roku o godz. 13.00 w Muzeum Historyczno-Misyjnym Zgromadzenia Księży Misjonarzy w Krakowie.

Powyższe wystawy towarzyszą IX Międzynarodowemu Sympozjum Liturgicznemu Ad Fontes Liturgicos “W służbie tradycji i odnowy liturgicznej. 50 lat Instytutu Liturgicznego w Krakowie“, przygotowanego przez Instytut Liturgiczny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, które odbędzie się w dniach 24 – 25 października 2018 r. w Instytucie Teologicznym Księży Misjonarzy w Krakowie.