Cracovia Sacra 2021

Kolejna, 14. odsłona Nocy Cracovia Sacra, wchodzącej w skład projektu pn. Krakowskie Noce,  odbędzie się tradycyjnie 14 i 15  sierpnia br. pod hasłem „Wizerunki Maryjne w sztuce sakralnej

W tym roku zapraszamy do obejrzenia wystaw: Druki Maryjne w zbiorach Biblioteki Zgromadzenia Księży Misjonarzy na Stradomiu w muzeum Historyczno-Misyjnym Księży Misjonarzy, Wizerunki Matki Bożej w sztuce sakralnej (reprodukcje obrazów Matki Boskiej z Dzieciątkiem) w krużgankach Wyższego Seminarium Duchownego Zgromadzenia Księży Misjonarzy oraz odwiedzin ogrodu misjonarskiego.

Zwiedzanie będzie się odbywało w grupach do 25 osób wg następującego programu.
14.08.2021 (sobota) – godz. 9.00, 10.30, 13.00, 14.30

15.08.2021 (niedziela) – godz. 13.00, 14.00

Bezpłatne wejściówki do odbioru dzisiaj po Mszach Świętych w zakrystii oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11.